Reklam
Reklam

İranlı Obezite Hastası Çift Denizli'de Sağlığına Kavuştu

Obezite hastalığı olan ve bir türlü çözüm bulamayan İranlı Çift, Denizliye gelerek burada sağlıklarına kavuştular.

İranlı Obezite Hastası Çift Denizli'de Sağlığına Kavuştu
12 Haziran 2019 - 05:00

                        Obezite hastalığıyla uzun zamandır savaşan İranlı çift, ne yapsalar kendilerine bir çare bulamadılar. Çareyi ise tavsiye üzerine Denizli'ye gelerek burada yapılan " Mide Küçültme " operasyonunda buldular. Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde gerçekleştirilen operasyon,çok sağlıklı geçti ve çift ise bu sayede sağlıklarına kavuştular. Mayidian çifti, bir süre ülkelerinde tedavi görmelerine rağmen,sağlıklı bir şekilde zayıflamaları gerçekleşmedi. Bunun üzerine kendilerine verilen tavsiyeleri dinleyen çift, Denizliye gelmeye karar verdi ve burada " Mide Küçültme " operasyonuna katıldılar. 

                                      Kapalı Tüp Mide Amaliyatı Yapıldı

PAÜ tarafından geliştirilen ve sayılı Uzman Doktorlarda oluşan ekip tarafından, " Kapalı Tüp Mide Amaliyatı " yapılıyor. Tıp açısından önemli gelişmelerin yaşandığı Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde, Mide küçültmek için bugüne kadar sürekli olumlu sonuçlar alınmış. İranlı çift ise, Denizliye gelerek sağlıklarına kavuşmak istediler. Bundada başarılı oldular. İranlı Çift, sadece Obezite değil, Obeziteye bağlı olarak tansiyon ve kalp şikayetleri de vardı. Zaten daha önce yapılan operasyonların olumsuz geçmezi bu yüzdendi.

                                           Çareyi Denizlide Buldular

İranda ve bazı değişik yerlerde çare arayan çift, en sonunda Denizlide bu çareyi buldu. Başarılı bir operasyonun ardından, mide küçültme sonrası eski sağlıklarına geri kavuşan çift, çok mutlu olarak hastaneden ayrıldı. Deniz Üniversitesine bağlı hastanede, Tıp adına mide küçültme ameliyatlarında çok büyük başarılar gösteriliyor. Sadece Türkiye odaklı değil, Avrupa'nın değişik hastaneleri içinde buradan giden uzmanlar dersler vermekteler. İranlı çift, araştırma doğrultusunda Denizli'ye gelerek, uzun zamandır bulamadıkları çareyi buradan kilo vermiş bir şekilde ayrılarak buldular. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum