Reklam
Reklam

İnternetten Alınan Cinsel Haplar ile İktidarsızlık Tedavisi Olmaz

İnternetten Alınan Cinsel Haplar ile İktidarsızlık Tedavisi Olmaz
26 Şubat 2019 - 02:45

İnternetten Alınan Cinsel Haplar ile İktidarsızlık Tedavisi Olmaz


Son dönemde erkeklerin cinsellikte yaşadığı iktidarsızlık isteksizlik gibi problemlerin giderilmesinde farklı tedavi arayışına girdiğini öne süren Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık, internet ortamında ve sosyal platformlarda bilimsel araştırmalarla etkisi kanıtlanmamış bitkisel hapların satışının fazlaca yaygınlaştığını belirtti.Doktor gözetimi ve kontrolü dışında internet üzerinden satın alınan etken cinsel maddelerin kullanımını doğru bulmayan Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık, cinsel amaçlı kullanımların ağır yan etkilerinin olabileceğini belirtti. Işık, son zamanlarda doktora başvurmaktan çekinen bazı erkeklerin cinsel problemler hakkında sosyal platformlarda araştırma yaparak internette satılan bitkisel haplara ulaştığını söyledi. Op. Dr. Evren Işık, internet ortamında satılan ve penisteki kanlanma ve sertleşme problemlerine iyi geldiği söylenen çeşitli bitkisel hap ve ilaçların asla güvenli olmadığını belirtti.İnternetten satın alınan ilaçların kullanımı önermeyen Evren Işık, cinsel problemlerin doktor gözetimi ve kontrolündeki tedavisinde, tamamen bilimsel ve tıbbi araştırmalarla kanıtlanmış ilaçları kullandıklarını belirtti.

Op. Dr. Evren Işık, cinsel problemlerin tedavi ve kontrolünde ilaç desteğinin doktor kontrolünde olması gerektiğinin altını çizdi.Evren Işık, bireylerin yaşadığı cinsel problem ve hastalıkların tedavi edilmesi için pek çok erkeğin vitamin desteğine ve bağışıklık sistemlerini güçlendirecek, bakanlık onaylı ilaçlara ihtiyacı var. Ancak hastalarımızın bunları doktor onayı ve kontrolünde kullanması gerekiyor. İnternet üzerinden sipariş edilen ilaç türevi çeşitli hapların yol açabilecekleri yan etkiler bilinmiyor. Plasebo etkisi ile fiziksel ve cinsel problemler özelinde geçici iyi sonuçlar alınabilse dahi internette satılan bitkisel hapların bilinçsiz olarak kullanımı karaciğer, kalp ve böbrek hastalıklarının oluşmasını tetikleyebiliyor" şeklinde yanıtladı.Kaçak Cinsel Hap
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Çelik
    1 yıl önce
    İktidarsızlık konusunda yüzyıllardır uygulanan geleneksel bir karışım var.Tamamen doğal,katkısız.İçeriginde saf arı sütü bal polen propolis bulunmakta olup düzenli kullanıldığında iktidarsızlık da dahil diğer birçok rahatsızlığa iyi gelmekte..Konuyla ilgili bilgi almak için [email protected] mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.. Geçmiş olsun..