Reklam
Reklam

Eski Belediye Başkan Yardımcısı Noyan Özkan Sessizliğini Bozdu!

Menemen Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Noyan Özkan, Serdar Aksoy'a üstü kapalı gönderme yaptı!

Eski Belediye Başkan Yardımcısı Noyan Özkan Sessizliğini Bozdu!
24 Ekim 2021 - 00:38 - Güncelleme: 24 Ekim 2021 - 12:02

Eski Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Noyan Özkan Sessizliğini Bozdu!


Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un “zimmet ve irtikap” iddiasıyla tutuklanmasının ardından başkan yardımcılığından istifa eden Noyan Özkan, başkan vekilliği seçimlerinde AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan'ı desteklemiş ve uzun bir süre sessizliğini korumuştu.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un cezaevinden şartlı tahliye edilmesinin ardından katıldığı bir tv programında isim vermeden meclis üyelerini eleştirerek, CHP'den istifa ederek bağımsız olan meclis üyelerinin arkasından iş çevirdiğini söylemişti. Menemen Belediye Bağımsız Meclis Üyesi Noyan Özkan'da dün akşam sosyal medyadan Aksoy'a gönderme yaparak sessizliğini bozdu.

"Her ortak tanıdığımıza beni kötüleyerek.."
Serdar Aksoy'un ortak tanıdıklarına Noyan Özkan hakkında konuştuğunu ve kendisini kötülediğini ifade eden Özkan, Her ortak tanıdığımıza beni kötüleyince ne beni yermiş ne de insanları benim yüzünden bu durumlara düştüğüne inandırmış olursun dedi. Özkan açıklamasının devamında şu sözleri kaydetti, "Şuna emin ol o konuştuğun insanlar sana ses etmiyor olabilir ama bana da senle benim aynı teraziye bile koyulamayacağımızı söylüyorlar. Kendi döneminden ve kendinden ikiyüzlülük nedir çok iyi bilirsin. Sana son uyarım önüne geleni senin arkanda sanma. Bundan sonra lütfen özellikle arkamdan dedikodu yaparak kendini daha da küçültme. Koltuğunu geri istiyorsan hatalarınla yüzleş, kabullen açıkçası olabiliyorsan lider ol. Numaramı engellediğin için burdan yazıyorum ki dalkavukların vardır onlar sana iletsinler. Bir de şunu unutma ben Noyan Özkan’ım ne senle var oldum ne de sensiz yok olurum. Başım dik alnım ak aynı meydandayım her zaman beklerim"
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Can Toprakçı
    5 ay önce
    Noyan Noyan seninde Serdar dan geri kalır tarafın yok. CHP nin oylarıyla seçildiniz sizlerde onur olsaydı meclis üyeliğinden istifa ederdiniz.