Reklam

Emre Mor Bombası Patlayabilir

Beşiktaş,transfer gelişmelerine devam ederken,beklenmedik bir isim " Emre Mor " için bombayı patlatabilir.

Emre Mor Bombası Patlayabilir

Beşiktaş,transfer gelişmelerine devam ederken,beklenmedik bir isim " Emre Mor " için bombayı patlatabilir.

Emre Mor Bombası Patlayabilir
14 Haziran 2019 - 05:00

                   Beşiktaş,yeni sezona daha güçlü takviyelerle girmek isterken, hücum hattında daha iyi hale gelmek istiyor. Transfere sezonuna girerken, aslında beklenmedik isimlerden biri " Emre Mor " oldu. Beşiktaş'ın transfer hamlesi olarak adı geçen Emre Mor, geçtiğimiz sezonda bekleneni veremedi. Celta Vigo forması giyen ve uzun süre kadro dışı kalan Mor, beklenenden çok uzak bir futbol görüntüsü çizdi. Geçtiğimiz sezonda 4 kez kadro dışı kalarak,sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla eleştiri alan Mor, kariyerine değişik yön vermek istiyor.
                                   Beşiktaş Transfer Komitesinden Olumlu Rapor
Beşiktaş transfer çalışmalarına ağırlık verirken, Avrupa'nın değişik liglerinde forma giyen isimler içinde raporlar hazırlanıyor. Emre Mor'u gündemine alan Siyah Beyazlılar, transfer komitesi tarafından geçerli not aldığı öğrenildi. Beşiktaş taraftarları ise, Emre Mor transferini olumsuz bir şekilde değerlendirdiği ortaya çıkıyor. A Milli takımına kadar seçilen,aynı zamanda B.Dortmund gibi büyük bir takımda oynayan Emre Mor,kısa sürede büyük bir çöküş yaşadı. Milli futbolcu, genç yaşına rağmen yetenekli olmasına karşılık, oynadığı futbolla beklentilerden çok uzak bir görüntü çizdi. 

Beşiktaş,takımda gençleştirme çalışmaları da yapmak istiyor. Yerli oyunculara yönelerek, ilerleyen sezonlar için bir iskelet oluşturmanın peşinde. Ama Emre Mor taraftarların da gözünde olumsuz bir görüntü çizdi. Mor, Celta Vigo formasıyla bu sezon gol ve asist yapamazken, 4 kez üst üste kadro dışı kaldı. Emre Mor, sosyal medya hesabından değişik paylaşımlar yaparak tepkileri de üzerine çekti. Spor yorumcuları, kendisini ağır şekilde eleştirirken, " Futbolcu olduğunu birinin kendisine hatırlatması gerektiği " konusunda, çok sert eleştiriler yapıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum