Reklam
Reklam

CHP Menemen Kadın Kolları Yönetimi Görevden Düştü

CHP Menemen İlçe Başkanlığında sular durulmuyor. Yaprak dökümü gibi dağılan ve il yöneticileri tarafından kaderine terk edilen ilçe yönetiminde kadın kolları yönetim kurulu toplanamamasından dolayı görevden düştü.

CHP Menemen Kadın Kolları Yönetimi Görevden Düştü
19 Nisan 2021 - 22:20 - Güncelleme: 20 Nisan 2021 - 00:20

CHP Menemen Kadın Kolları Yönetimi Görevden Düştü

Menemen ilçesinde “zimmet” soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un ardından bilardo ve tekvando gibi birçok spor dalında ülkemizi temsil ederek birincilik kazanan dünya şampiyonu ve milli sporcu CHP Menemen İlçe Başkanı Turan Erdoğan da görevden alınmıştı. Kadın Kolları Başkanı Fiçer ise Serdar Aksoy ile birlikte istifa ederek başkanlığı bırakmıştı. 

Sonrasında Kadın kollarından boşalan koltuğu doldurmak için yönetim kurulu üyeleri aralarında yaptıkları seçimle başkanlığa Seda Giriş seçildi. Diğer aday olan İnci Yeşil ve birkaç yönetim kurulu üyesi Seda Giriş ’in seçilmesine tepki göstererek yönetim kurulu toplantılarına katılım sağlamadı. Yönetim Kurulunun bir türlü toplanamaması ve karar alınamaması üzerine CHP Menemen İlçe Başkanlığında kadın kolları yönetimi de düştü.

İlçe Başkanı Turan Erdoğan’ın görevden alınmasının ardından Kadın kollarındaki gruplaşmanın sonucu olarak ta CHP Menemen İlçe Başkanlığındaki sahipsizlik devam ediyor.  Kadın kollarında yaşanan sorunların bir benzeri gençlik kollarına sıçradı. Gençlik kollarını yönetiminin de toplanamadığı öğrenildi. Bu durum partililer tarafından ‘sıra gençlik kollarında mı?’ sorusunu gündeme getirdi. 
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum