Reklam
Reklam

Binalı Yıldırım Menemen'de : "Hedefimiz; İzmir'de yerel hizmeti AK Parti hizmetiyle buluşturmak olacak"

AK Parti Genel Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Binalı Yıldırım, İzmir’de yaptığı ziyaretler sırasında 2024 yerel seçimlerinde İzmir’i AK Parti hizmetleriyle buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

02 Nisan 2021 - 14:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son kongrede “genel başkanvekili” görevi verdiği İzmir Milletvekili ve son Başbakan Binali Yıldırım ilk ziyaretini İzmir’e yaptı.

İLK MESAİ MENEMEN'DE
Menemen Belediyesi Başkanı iken tutuklanarak cezaevine gönderilen Serdar Aksoy’un yerine belediye başkanvekili seçilen AK Partili Aydın Pehlivan’ı ziyaret için belediye hizmet binasına gelen Yıldırım’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.


AYDIN BAŞKANIMIZA YÜREKTEN İNANIYORUZ
Bina önünde yapılan basın toplantısında konuşan Yıldırım, “Böyle bir plan benim aklımdan hiç geçmedi. Sessiz sedasız bir hayırlı olsun diye söyledik ancak sevgi hiçbir engel tanımıyor. Sizlerle yüz yüze geleceğimiz ve kucaklaşacağımız güzel günlerin yakın olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Menemen güzel şeyler ile anılması lazım. Menemenliler bunu hak ediyor. Dolayısıyla inşallah görevi devralan Aydın başkanımız Menemen'in aydınlık günleri için canla başla çalışacağına yürekten inanıyoruz. Sizin bu gösterdiğiniz coşku ve sevgi inancımızı da iyice sağlamlaştırıp pekiştiriyor” dedi.2023 VE 2024 SEÇİMLERİ İÇİN HEDEF
Yıldırım düzenlenen kongrelerin ardından hedeflere emin adımlarla yürüdüklerini belirterek “Biz de kongremizi bitirdik, yeni döneme bismillah dedik. 2023'de milletin adına Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar Cumhurbaşkanı seçiyoruz. 2024'e de inşallah İzmir'de yerel seçimlerde hem ilçelerde hem Büyükşehir’de hedefimiz, AK Parti hizmeti ile buluşturmak olacak. Bunun yolu Menemen'de, Kiraz'da , Bayındır'da, Bergama'da, Ödemiş'te… Kendinizi hatırlatın ara ara… Cumhur ittifakı da gittikçe güçlenerek devam ediyor. Hem Türkiye genelinde hem de belediyelerimizde bu işbirliğini güçlendirerek sürdüreceğiz” dedi.

“Teşkilatımıza Çok Güveniyoruz”

AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ise “Menemen teşkilatı hakikaten gurur duyacağımız bir teşkilat. Biri, bini bir ve beraber bir teşkilat. Aynı şekilde meclis grubumuz muhteşem. Cumhur ittifakı muhteşem.  Hakikaten çok çalışkan, çok başarılı bu ekibin başında çok yakından tanıdığımız, sevdiğimiz Menemen’in evladı Menemen Belediye Başkan Vekili olarak Aydın Pehlivan var. Biz Aydın Pehlivan’a, meclis üyelerimize ve Menemen teşkilatımıza çok güveniyoruz. Menemen’in çevresini değiştirecekler. Menemen’in kaderini değiştirecekler. İnşallah sizlerin de desteğiyle Sayın Başkan Vekilim, Menemen’de çok şey değişecek.” dedi.MENEMEN'İ HAK ETTİĞİ GÜZELLİKLER İLE BULUŞTURACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ
Menemen Belediyesi Başkan Vekili Aydın Pehlivan ise, Menemen'de yeni bir atılım dönemi başlattıklarını belirti. Pehlivan, "Sayın Başbakanım sizleri ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duymaktayım. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıkmış olunduğumuz kutlu hizmet yolunda sizlerin desteğini yanımızda görmek ve hissetmek gücümüze güç katmakta ve çalışma azmimizi arttırmaktadır. Menemen ilçemiz bugün 200 bine yaklaşan nüfusu ile İzmir'in en hızlı gelişen ve en çok yatırıma ihtiyaç duyulan ilçesidir. Tarımdan sanayiye, eğitimden spora her alanda yatırıma ihtiyaç duymaktadır. İzmir'e olan sevginizi ve hayallerinizi ve bugüne kadar yaptığınız hizmetleri yakinen biliyoruz. İzmir'e dönük hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına Menemen'de yeni bir atılım dönemini başlatıyoruz.  Mevcut kaynaklarımızı güçlendirerek, Menemen'in ihtiyaçlarını siz değerli büyüklerimizin desteği ile gidereceğimize ve hak ettiği güzelliklerle buluşturacağımıza söz veriyoruz" dedi.


Yıldırım ayrıca Bakırçay Üniversitesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarete İzmir Valisi Yavuız Selim Köşger, AK Parti İmzir Milletvekilleri Yaşar Kırkpınar, Mahmut Atilla Kaya ile Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Bakırçay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Berktaş da yer aldı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum