Reklam

Beşiktaş İlk Transferini Yaptı

Beşiktaş bir süredir görüştüğü Umut Meraş için kulübü Bursaspor'la anlaşarak, oyuncuyla ilerlerleyen günlerde masaya oturması bekleniyor.

Beşiktaş İlk Transferini Yaptı

Beşiktaş bir süredir görüştüğü Umut Meraş için kulübü Bursaspor'la anlaşarak, oyuncuyla ilerlerleyen günlerde masaya oturması bekleniyor.

Beşiktaş İlk Transferini Yaptı
21 Haziran 2019 - 04:00

                      Beşiktaş bir süredir takibe aldığı Umut Meraş için büyük yol kat etti. Bursaspor ile görüşmeleri sıklaştıran siyah beyazlılar,transfer sezonunun açılmasıyla beraber elini çabuk tutarak anlaşmayı sağladı. Edinilen bilgilere göre, futbolcuyla anlaşıldığı ve ilerleyen günlerde ise Bursaspor ile masaya oturarak, bu transferi bitirecekleri öğrenildi. Beşiktaş,bu sezon biraz kısıtlamaya gidecek olsada, satılacak isimlerin yerine odak transfer yapmak istiyor. Transfer çalışmalarını yüreten siyah beyazlı ekip, takibe aldığı ve uzun süre değerlendirdiği Umut Meraş'le ciddi ölçüde anlaştı. Beşiktaş bu transferde sona gelerek,artık futbolcuyla son anlaşamyı yaparak, kamaoyuna açıklanması bekleniyor. 

                        Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz günlerde transfer çalışmalarına yönelik kritik açıklamalar yapmış, ayrıca kulübün maddi yönden daha dikkatli olması gerektiğine vurgu yapmıştı. Beşiktaş kulübü maddi yönden bazı sıkıntılar yaşasa da, takımda bulunan ve gönderilmesi muhtemel olan kişileri satarak,buradan gelen parayı çok aktif şekilde kullanmanın peşinde olacak. Bursaspor'lu Umut Meraş, bu sezon özellikle adından sıkça söz ettirdi. Bursaspor'da, Umut Meraş'ı satarak,buradan gelecek parayı değerlendirmek istiyor.
                          Beşiktaş kulübü Umut Meraş için, toplamda 4 yıllı bir sözleşme imzalayarak, oyuncuya ise yıllık " 450 Milyon Euro " vereceği bekleniyor. Anlaşma şartlarıyla beraber, Umut Meraş'ın Beşiktaş'ta göstereceği performansa bağlı bazı değerlendirmelerde yapılacak. Bazı pozisyonlar için akıllıca transfer yapmak isteyen Beşiktaş, Umut Meraş'la beraber bazı genç futbolcuları almanında peşine düşecek. Transfer komitesinin ve yeni Teknik Direktör " Abdullah Avcının " raporu doğrultusunda, transfer yapılacak isimlerde belli olacak. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum