Başkan Pehlivan 'dan belediye çalışanlarına çifte müjde!

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, personel bayramlaşma töreni sırasında müjdeleri arka arkaya sıraladı.

Başkan Pehlivan 'dan belediye çalışanlarına çifte müjde!
23 Haziran 2023 - 23:43 - Güncelleme: 24 Haziran 2023 - 00:34

 Başkan Pehlivan 'dan belediye çalışanlarına çifte müjde! 

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, personel bayramlaşma töreni sırasında müjdeleri arka arkaya sıraladı. Promosyon konusunda Halkbank ile 25 bin liralık anlaşmaya vardıklarını ifade eden Pehlivan, performans primi olarak da hesaplara 5 bin liralık ikramiye yatırıldığını açıkladı. 

Konuşması alkışlarla sık sık kesilen Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, işçilerin maaşlarına yüzde 50 zam yaptıklarını da müjdeledi. "Herşey Menemen ve Menemenimize hizmet eden benim çalışma arkadaşlarım herşeyin en iyisine, en güzeline layık" diye konuşan Pehlivan, "Sizlerin gözlerindeki mutluluk benim için çok değerli. Hepinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Menemen'i hak ettiği değere hep birlikte çıkaracağız. Hep birlikte, el ele, gönül gönüle başaracağız" dedi. 


Her bayramlaşma törenine müjdeleriyle damga vuran Pehlivan,  belediye çalışanları tarafından "İzmir'de tek Başkan Aydın Pehlivan", "Büyüksün Aydın Başkan" sloganlarıyla uzun süre ayakta alkışlandı.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Boş edebiyat
  5 ay önce
  Borç yiyen kesesinden yer.
 • İsmail Geldi ( Zabıta komiseri)
  5 ay önce
  Göreve geldigin İlk günden beri çalışma arkadaşlara ve menemen halkına verdiğin güven takdire şayan özellikle çalışma arkadaşlarımızın içerideki alacaklarını ödediğiniz gibi çifte bayaram yaşantınız. Şimdi ise çalışanlara yapmış olduğunuz güzel haberle mutluluklarına mutluluk kartınız canı gönülden teşekkür ediyorum.
 • Nevzat
  5 ay önce
  Maşallah akşama kadar kahvelerde çay ocaklarında gününü gün eden zabıtalar menikur penikur yapan bayanlar yüzde eli zam iyimis.