Reklam
Reklam
Reklam

Aydın Pehlivan "Menemen'de hizmetin startı bugün verildi"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Menemen Belediyesini ziyaret emesinin ardından basın açıklaması yapan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan 15 Milyon TL'lik bir hibeyi Menemen'e kazandırdıklarını ifade etti

21 Şubat 2021 - 22:48

Aydın Pehlivan, " Bugün itibariyle Menemen'de hizmetin startı verildi"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Menemen Belediyesini ziyaret etti. Bakan Kurum'u; Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, MHP Menemen İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük karşıladı. Bakan Kurum, basına kapalı olan ziyarette ilçedeki projeler hakkında bilgi aldı. Toplantıda AK Parti İzmir Milletvekilleri de hazır bulundu.

Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Menemen Belediye başkan Vekili Aydın Pehlivan, Menemen'de hizmetin startı bugün itibariyle verildiğini kaydetti. Pehlivan, " Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum sağ olsun çok uzun yıllardır bakan yüzü görmemiş Menemen Belediyesini ziyarette bulundu.  Ayrıca çok uzun bir zaman dilimi bizimle geçirdi. Bizler Menemenimiz ile ilgili neler hayal ediyorsak projeler anlamında kendisine sunumlarda bulunduk" dedi.

15 Milyon Hibe Desteği

Pehlivan konuşmasına şu şekilde devam etti, "Farklı farklı alanlarda kullanılmak üzere kendisinden Menemen için 15 milyon TL’lik hibe sözü aldık kendisinden. Bununla ilgili olarak kredi taleplerimizde oldu ve kredi içinde olumlu dönüşler aldık sağ olsun. Menemen’de tahsis istediğimiz alanlar oldu Çevre ve Şehircilik Bakanımızdan, hazine ve maliye arazileriyle ilgili, onlarla ilgilide çok ciddi geri dönüşler aldık sağ olsun. Artık Menemen’de hizmetin başlamasıyla ilgili start bugünden itibariyle verilmiştir. Diğer bakanlıklarımızla birlikte de görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz. Menemenimize bu sadece Çevre ve Şehircilik bakanlığımızın Menemenimiz için koyacağı katkılardır. Diğer bakanlıklarımızdan da taleplerde olacak dediğimiz gibi artık Menemende yüzler gülüyor. Hizmetin startını verdik” dedi.

 
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hak hukuk
  1 hafta önce
  Milli irade diye diye şow yapıyorsunuz sonrada seçimle kaybettiğiniz bşk gasp la alıyorsunuz.o koltuğa hak ettiğğinize inanıyormusunuz.
 • Hakan
  1 hafta önce
  Seçilir seçilmez şov başladı. Biz hizmet bekliyorduk. Dalga geçmeyin bizle. Sevincimiz kursağımızda kaldı!