Reklam

Altay " Hasan Hatipoğlu'nu " Gündemine Aldı

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Altay,gelecek sezona güçlü bir giriş yapmak istiyor. Sözleşmesi biten ve şuanda boşta olan Hasan Hatipoğlu için girişimleri başladı.

Altay " Hasan Hatipoğlu'nu " Gündemine Aldı

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Altay,gelecek sezona güçlü bir giriş yapmak istiyor. Sözleşmesi biten ve şuanda boşta olan Hasan Hatipoğlu için girişimleri başladı.

Altay
02 Haziran 2019 - 15:30

              İzmir ekiplerinden Altay, gelecek sezonuna mutlak şampiyonluk hedefiyle girmek istiyor. Altay, aynı zamanda takviyeler yaparak,bu sezon zayıf kalan yönlerini de güçlendirmenin peşinde. Bu nedenle transfer gündemine biraz daha ağırlık verecek. Sözleşmesi biten Altınordu'nun stoperi Hasan Hatipoğlu, ilk hedef olarak göze çarpıyor. Hatipoğlu, stoper mevkisinde iyi işler yaparak, bazı kulüplerinde dikkatini çekmeyi başardı. Samsunspor'da kendisiyle görüşme yapmak için sırada beklediği öğrenildi. 
                                          Altay Transferlerle Güçlenmenin Derdinde
Son 2 sezondur Altınordu takımında forma giyen, 29 yaşındaki Hasan Hatipoğlu, stoper mevkisinde oynuyor. Güçlü fiziği ve boy avantajıyla dikkat çeken stoper,Altay için iyi bir takviye olacağa benziyor. 29 Yaşındaki tecrübeli oyuncuyla görüşmeleri sıklaştıran Altay takımı, baya bir yol kat etti. Ancak son aşamalarda anlaşma bozulursa, hemen başka stoper arayışlarına girecekler. Ancak, gelen haberlerde görüşmelerin iyi gittiği ve şuanda boşta olan stoperin transfere sıcak baktığı öğrenildi.

Altınordu kulübünde defans ağırlıklı oynayan ve yaptığı hamlelerle dikkatleri çeken stoper, sadece Altay değil diğer takımlarında radarına girdi. Altay kulübü ise, elini çabuk tutarak transferi hemen bitirmenin peşinde. Tecrübeli oyuncununda İzmir'de kalmak istediği öğrenildi. Stoper mevkisi için ideal olacak olan Hatipoğlu, Altay kulübüyle bu hafta son görüşmeleri yaptıktan sonra artık bir karar vermesi bekleniyor. Altay'ın,stoper sorununu çözdükten sonra, diğer bölgeleri de güçlendirmek için transfer görüşmelerini hızlandıracağı ve gelecek sezona en iyi haliyle giriş yapacağı bekleniyor. 
          


YORUMLAR

  • 0 Yorum