Reklam
Reklam
Reklam

Altay'da Gol Kralı Zam İstedi

Spor Toto 1.Ligde gol kralı olan Marco Paixao, Altay kulübüyle sezonun ardından görüşme yaparak zam talebinde bulundu.

Altay'da Gol Kralı Zam İstedi
26 Mayıs 2019 - 15:43
             Spor Toto 1.Lig'de attığı 29 golle kral olan Paixao,Altay kulübünün gözdesi oldu. Kulüp kendisine çok güveniyor. 34 Yaşındaki tecrübeli futbolcu,Altay kulübü için gelecek yıllarda başarıda katkı yapması adına büyük hamle olacak düşüncesi var. Ama gol kralı Paixao,ligin ardından takımla yaptığı görüşmede maaşına zam istediği ortaya çıktı.Menajer aracılığıyla yağılan görüşmelerin ilki para yüzünden olumsuz geçti. Ama kulüp başkanı bu konunun peşini bırakmıyor.

                                  " Gol Kralına Yeni Teklif Yapılacak " 

Attığı 29 Golle sezona damga vuran Paixao,Altay için kaliteyi yukarı seviyelere çıkardı. Taraftarlarda kendisini çok sevdi. 34 Yaşındaki tecrübeli futbolcu için,bazı takımlarında transfer için devreye girmesi bekleniyor. Altay kulübüde bunun olmaması ve gol kralını ellerinden kaçırmamak için yeni teklif sunacağı belirtiliyor. Teklif yanında bazı özel planlarınında olduğu gelen haberler arasında. Çünkü kralı kaçırmak Altay için yeni bir golcü ve plan değişikliğine neden olacak.

                                       " Taraftarlardan Yoğun Talep Var " 

Altay taraftarlarının ise bazı talepleri var. Altay kulübünde salı günü yeni bir kongre yapılacak. Taraftarların ilk isteği " Kongre Üyeliklerinin " artık kabul edilmesi. Çok uzun zamandır haber bekleyen taraftarlar, aynı zamanda gol kralı " Paixao " içinde sosyal medya üzerinden sürekli yorum yağmuruna tutuyorlar. Yapılacak kongre öncesinde başvuru yaptıkları üyeliklerinin onaylanmasını bekleyen bir takım taraftar grubu,kulüp başkanına taleplerini iletiyor. Altay'da ilk hedef gol kralının takımda kalması ve gelecek hedefleri için iyi bir sürecin başlaması. 
Reklam
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum