Reklam
Reklam
Reklam

Ak Partili Çelik Menemen Yüksek İstişare Kurulunu oluşturdu

AK Parti Menemen İlçe Teşkilatının kurulduğu günden itibaren partide görev almış ve emek vermiş, ilçe başkanlığı yapmış isimler bir araya gelerek Yüksek İstişare Kurulunu olutşturdular.

Ak Partili Çelik Menemen Yüksek İstişare Kurulunu oluşturdu
04 Şubat 2021 - 22:44

Ak Partili Çelik Menemen Yüksek İstişare Kurulunu oluşturdu

AK Parti Menemen İlçe Teşkilatının kurulduğu günden itibaren partide görev almış ve emek vermiş, ilçe başkanlığı yapmış isimler bir araya geldi. İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, Menemen Yüksel İstişare Kurulu olarak adlandırdığı bu toplantıda parti emektarlarına plaket vererek fikir alışverişinde bulunup ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ardından Menemen Belediye Başkan Vekili seçilen Aydın Pehlivan'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Çelik günün sonunda gazetecilere yaptığı açıklamada ; "Göreve geldiğimiz günden bu yana ben değil biz olursak başarırız söylemini kendimize şiar edinerek hak İçin halkın yanındayız sloganımız ile ilk günkü aşkla menemenimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Teşkilatımız ile birlikte almış olduğumuz karar doğrultusunda oluşturduğumuz partimizin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerinde görev almış , kanaat önderlerimizden ve eski ilçe başkanlarımızdan oluşan büyük emekleri olan 30 kişilik yüksek istişare kurulu kurup tek tek bu zamana kadar vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür plaketlerini takdim ettik akabinde istişare kurulumuz ile birlikte ilk toplantımızı gerçekleştirdik istişarede her zaman hayır bereket vardır diyerek hep birlikte başarımızı bir adım ileriye taşımaya gayret edeceğiz. Geride bıraktığımız zamanda elde ettiğimiz başarıdan sonra belediye Başkan vekilliğine seçilen sn. Aydın PEHLİVAN ı oluşturduğumuz istişare kurulumuz ile ziyarette bulunduk inşallah önümüzdeki zamanı iyi değerlendirerek vizyon projelerimizi hayata geçirip menemenimizi gelecekte yaşanılabilir model bir şehir haline getireceğiz mesele Menemen meselesidir milletimizin geleceğidir. Biz siyasi varlığımızı ve hayatımızı milletimizin bize olan itimadına borçluyuz"ifadelerinde bulundu.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum