Menemen'de Seçimi Kazanan Mahalle Muhtarlarının Tam Listesi

İşte Menemen'in yeni mahalle muhtarlarının tam isim listesi


Menemen'de Seçimi Kazanan Mahalle Muhtarlarının Tam Listesi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Menemen'den bağlı oldukları mahallelerden adaylıklarını açıklayan ve seçimi kazanan Mahalle muhtarları belli oldu. İşte Menemen'in yeni mahalle muhtarlarının tam isim listesi

  • 9 Eylül: Muharrem Şahin
  • 29 Ekim: İmran Koşar
  • 30 Ağustos Metin Görgü
  • 75. Yıl: Turgay Or
  • 85. Yıl: Erdem Mutlu
  • Ahıhıdır: Hızır Algül
  • Alaniçi: Fuat Özcan
  • Atatürk: Murtaza Kaya
  • Ayvacık: Fatih Altay
  • Bağcılar: Mahir Ertekin
  • Belen: Hüseyin Gündüz
  • Bozalan: Ahmet Akarsu
  • Buruncuk: Ali Rıza Erce
  • Camiikebir: Mustafa Geyik
  • Cumhuriyet: Neriman Tosun
  • Çaltı: Kamil Eser
  • Çavuş: Rıdvan Merci
  • Çukurköy: Mehmet Dilek
  • Değirmendere: Ahmet Aydın
  • Doğa: Nevim Sevinç
  • Emiralam Merkez: Osman Şanlı
  • Esatpaşa: Ercan Delibaş
  • Fatih: Şevket Türköz
  • Gaybi: Emin Bahadır Gençer
  • Gazi: Kadri Kahya
  • Gazi Mustafa Kemal: Zekai Baş
  • Göktepe: Yaşar Özata
  • Gölcük: Yakup Görce
  • Görece: Halil Şener
  • Günerli: Erkan Er
  • Hasanlar: Bedri Kazak
  • Hatundere: Seval Güneş
  • Haykıran: Sıtkı Şen
  • Irmak: Metin Koçak
  • İğnedere: Kadri Çiftçi
  • İncirlipınar: Ali Hikmet Koç
  • İnönü: Hasan Türün
  • İsmet İnönü: Ömer Leke
  • İstiklal: Hüseyin Özbey
  • Karaorman: Yusuf İşler
  • Kasımpaşa: Ergun Erkan
  • Kazımpaşa: Mesut Akbaş
  • Kemal Atatürk: Davut Duman
  • Kesik: İbrahim Şenol
  • Kır: Necmettin Dinç
  • Mermerli: Müjdat Sökmen
  • Musabey: Seyhan Dönmez
  • Mustafa Kemal Atatürk: Şevki Ateşler
  • Seydinasrullah: Ali Ataalp
  • Süleymanlı: Halil Işık
  • Süzbeyli: Metin Aydın
  • Telekler: Yüksel Güleç 
  • Turgutlar: Habibe Mülayim
  • Tuzçullu: Hasan Dora
  • Tülbentli: Mükremin Atik
  • Uğur Mumcu: Mehmet Ali Kaya
  • Ulus: Musa Aslan
  • Villakent: Sevgi Zengin
  • Yahşelli: Ali Uyar
  • Yanıkköy: Nevzat Güven
  • Yayla: Kazım Yorulmaz
  • Yeşilpınar: Burhan Aktaş
  • Yıldırım: Mine Özcan
  • Zafer: Yaşar Yıldız
  • Zeytinlik: Ahmet Arabacı