Vatan Partisi İl Başkanı İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan YÜCEL, meşru değilsin istifa et dedi

“PKK’ya özgürlük olmaz. PKK’ya kürsü kurulamaz. PKK’ya özgürlük isteyenler, Mehmetçiği sırtından vurma teşebbüsü içindedir. Bölücü teröre özgürlük dönemi arkada kaldı. Gerici teröre özgürlük dönemi arkada kaldı. PKK ve FETÖ koruyucuları, şunu kesin olarak bilin ki, Türk Milletinin ayakları altında kalacaksınız. İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan YÜCEL, meşru değilsin.İstifa Et.

Vatan Partisi İl Başkanı İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan YÜCEL, meşru değilsin istifa et dedi

“PKK’ya özgürlük olmaz. PKK’ya kürsü kurulamaz. PKK’ya özgürlük isteyenler, Mehmetçiği sırtından vurma teşebbüsü içindedir. Bölücü teröre özgürlük dönemi arkada kaldı. Gerici teröre özgürlük dönemi arkada kaldı. PKK ve FETÖ koruyucuları, şunu kesin olarak bilin ki, Türk Milletinin ayakları altında kalacaksınız. İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan YÜCEL, meşru değilsin.İstifa Et.

Vatan Partisi İl Başkanı İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan YÜCEL, meşru değilsin istifa et dedi
23 Ağustos 2019 - 12:20

PKK’YA “ÖZGÜR KÜRSÜ” KURULAMAZ!
 
         21 Ağustos 2019 günü İzmir Barosu tarafından, 19 Ağustos 2019 tarihinde Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlarının, İçişleri Bakanlığı kararı ile Anayasanın 127. maddesi ve 5393 sayılı Belediye Kanununun 47. maddesi uyarınca görevden uzaklaştırılıp, yerlerine Belediye Kanununun 45. maddesi uyarınca belediye başkan vekilleri görevlendirilmesi üzerine, İzmir’de düzenlenmek istenen toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin 10 gün süreyle yasaklanması nedeniyle yasağın iptali için idare mahkemesine başvurulmuş ve İzmir Barosu binası önüne sözde “Özgür Kürsü” kurulmuştur.
 


         ABD/PKK GÜDÜMLÜ “ÖZGÜR KÜRSÜ”DE NEYİ İFADE EDECEKSİN?
Özkan Yücel’e soruyoruz. “Özgür Kürsü” de neyi ifade edeceksiniz?
HDP’li belediye başkanlarının, belediye başkanlığı yetkilerini PKK’ya devretmesine “Yasal ve hukuka uygundur” mu diyeceksiniz, belediye kaynaklarının PKK’ya aktarılmasına “ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi için kullanılacaktı” mı diyeceksiniz, şehit yakınlarının işten atılmasına “Yakınları şehit olmasaydı, vatanını savunmasaydı” mı diyeceksiniz, Mehmetçiklerimizi şehit eden teröristlerin cenaze törenlerine katılmalarına, mezarlarını ziyaret etmelerine “Yasak yok” mu diyeceksiniz, cadde ve sokaklara teröristlerin adının verilmesine “Onlar Kahramandı” mı diyeceksiniz, belediye binasında teröristler için saygı duruşu düzenleyip, örgüt marşı çalmalarına “propaganda yasağı yok” mu diyeceksiniz?
“Kendimizi ifade etmek” PKK’ya özgürlüğü savunmakla olmaz.
PKK’YA “ÖZGÜR”LÜK OLMAZ!
Siz hangi “Özgür”lükten bahsediyorsunuz?
Fethi SEKİN’i, Musa CAN’ı şehit etme özgürlüğünden mi?
Hani baro başkanı olduktan sonra adını bile anmadığınız Fethi SEKİN. “Hergün adliyeye gidiyorum, adliyenin tozunu yutuyorum” dediğiniz, İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak 2017 tarihinde PKK’nın şarapnellerine, Made in USA mermilerine hedef olmayasınız diye “Özgür” mermiyle kalleşçe sırtından vurulan Fethi SEKİN.
PKK’ya özgürlük olmaz. PKK’ya söz verilmez. PKK konuşun diye kürsü kurulmaz. Özgürlük ve demokrasi terörün temizlendiği yerde olur.
PKK’YA PENÇE HAREKÂTI OLUR! HDP’YE ANAYASAL VE YASAL YAPTIRIM OLUR!
Türkiye, ABD emperyalizmine karşı İkinci İstiklal Savaşı veriyor. ABD’nin “Stratejik Piyon”u PKK terör örgütü temizleniyor. PKK güdümlü HDP belediyelerinin, Türkiye’yi içerden vurması önleniyor.
Türkiye’ye özgürlük ve demokrasi, Pençe Harekâtıyla geliyor. Kıran Harekâtıyla geliyor. Bölge terörden temizleniyor. Halk özgür iradesine kavuşuyor.
PKK güdümlü HDP belediye başkanlarının görevden alınması ve yerlerine belediye başkan vekilleri görevlendirilmesi, Anayasal ve yasal zorunluluktur.  
 
Türk Milletinin ayakları altında kalacaksınız!
 
Hala ABD’ye güvenenlere, vatanı ve milleti bölmeye kalkışanlara, terör koruyucularına sesleniyorum! Kandil Harekatını, Fırat Kalkanı Harekatını, Zeytindalı Harekatını, Pençe, Kıran Harekatlarını unutmayın. ABD piyonlarının sonuna bakın.
 
Türk Milletinin ayakları altında kaldılar. ABD piyonluğunda ısrar edenler Türk Milletinin ayakları altında kalacaklar!
 
GAFLET UYKUSUNDA OLANLARA SESLENİYORUM!  
 “Tek adam”, “Saray Savaşı”, “Faşizm”, “Kayyum”, “Kaçak Saray”, “Sivil Darbe”, “Demokrasi”, “Özgürlük”, “Açılım”, “Hukuk”, “Guguk” “PKK/HDP olmadan tek adamdan kurtulamayız”, “Geçmişte şöyle yaptı, böyle yaptı” söylemleriyle ABD planlarına alet olup, Atatürk düşmanlarının, Türk bayrağı düşmanlarının, “Ermeni Soykırımı Emperyalist Bir Yalandır demek suçtur” diyenlerin, ATATÜRK’ü “Deccal-Katil” ilan edenlerin peşinden gitmeyiniz. Gaflet uykusundan uyanınız.
Şeyh Sait’in, Seyit Rıza’nın yanında durmayın, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün yanına gelin. PKK’ya özgürlük diyenlerle, Mustafa Kemal’in Askerleri yan yana gelmez.
Hatırlayın!
Bu zillet İzmir Barosu bülteninden Atatürk ve Türk bayrağı fotoğrafını çıkardı. Bu zillet AB’den fonlanarak, İzmir Barosu önceki başkanlarından bir meslektaşımızın ifadesiyle söyleyelim, “Türkiye’nin uluslararası alanda ekonomik, siyasi ve askeri yaptırımlarla karşılaşabileceği” raporları AB’ye sundu. Bu zillet “Adliyelere Atatürk ve Türk bayrağı rozetiyle girilmez” dedi.   
FETHİ SEKİN KÜRSÜLERİ KURACAĞIZ!
Türk Milletine söz veriyoruz. Fethi SEKİN kürsüleri kuracağız.
İzmir Barosu, MUSTAFA KEMAL’in barosudur. MAHMUT ESAT BOZKURT’un barosudur. MUSTAFA FEHMİ KUBİLAY’ın barosudur.
Hiçbir grup İzmir Barosu’nu “Özgürlük, demokrasi, sivil darbe, antidemokratik uygulamalar, hukuk kurumuyuz” diyerek, ABD’nin, Türkiye siyasetlerinin meslek odaları içindeki merkez üssü gibi kullanamaz.
İzmir Barosu’nu hak ettiği ATATÜRKÇÜ, MÜDAFAİ HUKUKÇU, EMPERYALİZMİNE KARŞI VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ, MİLLETİN BİRLİĞİNDEN yana olan BAŞKAN ve YÖNETİMİNE kavuşturacağız.
ÖZKAN YÜCEL İSTİFA ET!
Özkan YÜCEL, FETÖ müdahili oldun. PKK koruyuculuğu, savunuculuğu yapıyorsun. MEŞRU DEĞİLSİN!
İSTİFA ET!
Türk Milletine saygıyla duyurulur. 22.08.2019
                                                        Avukat Bülent KARAGÖZ
                                                    Vatan Partisi Konak İlçe Başkanı
 YORUMLAR

  • 0 Yorum