Reklam

Menemenspor Tarihinin En hareketli Günleri

Menemenspor'da olaylı kongre sonrasında mahkemeden çıkan karar ile Tahir Şahin'in başkanlığı takımın transfer çalışmaları askıya alındı.

Menemenspor Tarihinin En hareketli Günleri

Menemenspor'da olaylı kongre sonrasında mahkemeden çıkan karar ile Tahir Şahin'in başkanlığı takımın transfer çalışmaları askıya alındı.

Menemenspor Tarihinin En hareketli Günleri
03 Haziran 2019 - 04:05

Menemenspor’un kongrede aldığı karar ile takımın logosu ve başkanı değişmiş yeni başkan Tahir Şahin olmuştu. 25 Mayıs’da mahkemeden çıkan karar ile Menemenspor’da tüm çalışmalar askıya alındı. Yeni sezon çalışmaları, transfer görüşmeleri iptal.

Kongrede başkan seçilen Tahir Şahin’in rakibi Fikret Uzun’un kongre kararlarının iptali için başvurduğu davada Menemen Asliye Hukuk Mahkemesi tedbir kararı aldı. gelecek sezon için çalışmalara başlanmış ve takıma katılacak olan oyuncu arayışına devam ederken, Suat Kaya’nın takımdan ayrılmasıyla teknik direktör görüşmeleri için kongre bekleniyordu. Fikret Uzun’un başkanlık için liste sunmamasından sonra oy birliği ile alınan karar ile Başkan Seçilen Tahir Şahin, yeni sezonda takımın başına getireceği isim taraftarlar tarafından merak konusu olmuş, isimler telaffuz edilmeye başlanmıştı. Mahkemeden çıkan karar ile şok yaşayan Menemenspor ekibi, teknik direktör arayışlarına da son vererek, yeni bir süreç içerisine girdi.

Menemenspor Tarihinin En Hareketli Yılı
Üst üste başarı basamaklarını atlayarak marka takım haline gelen Menemenspor takımı ilçede Belediye Başkanı seçimlerinden sonra tarihinin en hareketli günlerini yaşıyor. Takım içerisinde oyuncuların yaşanan gelişmelere kulaklarını tıkayarak son maçlarında gösterdikleri iyi performanslarıyla şampiyon olarak bir üst lige çıkmış tarihinde bir ilk yaşamıştı. Şimdilerde ise tarihinde yaşanmamış kavgalara ev sahipliği yapıyor.
Taraftarların takımına sahip çıkması, benimsemesi büyük küçük demeden Spor’a ilgi göstererek sosyalleşmesi bu gidişle uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Takım ‘ın önümüzdeki yıllarda ilk beklentisi lig’de kalmak olarak yorumlanıyor, başaracağına da inanılıyorken yaşanan karmaşık süreçlerin sonucunda ne yazık ki artık bir daha başarı beklenmeyecek takım olarak görülüyor.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum