Kayıp Genç Kızdan Hala Haber Yok

İzmir'in Ödemiş ilçesinde yaşayan 15 yaşındaki Fatma Nur Sarı'dan bir haftadır haber alınamıyor.

Kayıp Genç Kızdan Hala Haber Yok

İzmir'in Ödemiş ilçesinde yaşayan 15 yaşındaki Fatma Nur Sarı'dan bir haftadır haber alınamıyor.

Kayıp Genç Kızdan Hala Haber Yok
28 Mayıs 2019 - 12:13

İzmir'in Ödemiş ilçesinin Kemenler mahallesinde bir hafta önce ortadan kaybolan 15 yaşındaki Fatma Nur Sarı'nın bulunması için devletin tüm imkanları seferber edildi. AFAD, Jandarma ve köylülerin aramalarına rağmen kayıp kızdan bir türlü haber alınamadı. Fatma Nur Sarı'nın geçen hafta salı günü evden çıktığı ve bir daha dönemediğini dile getiren yakınları, bir süre kayıp kızı kendilerinin aradığını ancak bulamayınca durumu jandarma ve savcılığa bildirdiklerini söyledi.
Fatma Nur Sarı'nın babasını hastalıktan kaybettiği ve okula gitmediği öğrenildi. 1 haftadır kızından haber alamayan anne Emine Sarı ise ağlayarak " kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum, Jandarmayı her gördüğümde Fatma Nur'dan iyi bir haber getirdiklerini umuyorum. " Dedi. Kemenler mahallesi muhtarı olan aynı zamanda kayıp kızın akrabası Talat Sarı ise " Başvurulabilecek her yere başvurduk. Biz köylüler ve jandarma ekiplerinin bakmadığı yer kalmadı. Arama çalışmalarımız hız kaybetmeden devam ediyor. Tek amacımız kızın sağ salim bir şekilde bulunmasını sağlamak. Ancak dua etmek ve aramaktan başka elimizden bir şey gelmiyor." Diye konuştu.
Kayıp kız ile ilgili soruşturmayı yürüten savcılık ve jandarma ekipleri Fatma Nur Sarı’nın kaçırılmış olabilmek ihtimaline karşılık, Kemenler köyünde ki ve çevre köylerde ki kameraları da incelemeye aldı. Şu ana kadar bir sonuç elde edilememesi ve genç kıza ait hiçbir ize rastlanılmaması kızın acılı annesini daha da üzüntüye boğuyor.
 YORUMLAR

  • 0 Yorum