Reklam
Reklam

İzmir web tasarım ajansları

İzmir web tasarım ajansları

09 Nisan 2022 - 10:49 - Güncelleme: 28 Nisan 2022 - 12:37

 

İzmir web tasarım ajansları kişi ve firmaların dijital platforma en iyi şekilde adapte olabilmeleri için web tasarım çalışmaları yapmaktadır. Başarılı bir tasarıma sahip olan Web siteleri aynı zamanda çok önemli bir reklam unsurudur. Farklı formatlarda ve özelliklerde hazırlanan web tasarımları kullanılacağı sektöre ve hitap edeceği kitleye göre farklı detayları içerisinde barındırmaktadır.
İzmir web tasarım ajansları denildiğinde bu alanda faaliyet gösteren en başarılı ajanslar şöyledir;

Current Work

Current Works Bünyesinde yapılan tüm çalışmalar firmalarımızın kurumsal yapılarına uygun ve tamamen kullanıcı odaklı çalışmalardır. Web tasarım çalışmalarında sürece Ön görüşme ile başlamaktadır. Detaylı bir ön görüşmenin ardından planlama ve ön şablon onayı süreci gelmektedir. Karşılıklı görüşmeler sonucunda onaylanan şablon çalışmalar için tasarım ve kodlama aşaması başlamaktadır.  Bu süreçten sonra müşteri onayına sunulan web tasarımları yapılan geri bildirimler doğrultusunda ihtiyaç duyuluyorsa bir revize sürecine dahil olacaktır. Bu sistem çerçevesinde hazırlanan Tüm web tasarım çalışmaları her zaman başarı ile sonuçlanmaktadır

İnvilon

İnvilon Internet bilgi teknolojileri firması 2007 yılından beri aktif olarak İzmir'de faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar yapmış oldukları web tasarım çalışmalarında belirli prensipler ele alınmaktadır. Bu prensipler rehberliğinde yenilikçi fikirler ele alınmakta estetik olarak gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra Web siteleri hazır hale getirilmektedir. Her zaman kullanıcı dostu web tasarım oluşturmayı hedefleyen İnvilon İzmir'in en başarılı ajanslarından birisidir.

Gupyco

Dijital dünyanın en önemli gerekliliklerinden birisi haline gelen Web siteleri kaliteli ve başarı tasarımlara sahip olduğunda sizleri bu platformlarda bir adım öne çıkaracaktır. Özellikle kurumsal alanda faaliyet gösteren tüm firmalar için en önemli unsurlardan birisi haline gelen Web siteleri Gupyco bünyesinde farklı paket içerikleri ile hazırlanmaktadır. Firmanızın ihtiyacına göre almış olduğunuz bütçeye göre sizler için en uygun olan web tasarım çalışmaları için hazırlanan paketler sayesinde rakiplerinizden sıyrılarak bir adım önde olabilirsiniz. 

Proji

2015 yılında İzmir'de faaliyete geçen Proji Dijital Pazarlama Ajansı bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde İzmir'in en başarılı web tasarım şirketlerinden birisi olarak bilinmektedir. Farklı birçok sektör için hazırlamış olduğu web sitelerinin her biri dijital pazarlama ve Seo çalışmalarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda mobil uyumlu olan bu tasarımlar sosyal medya ile Entegre çalışarak daha etkin bir faaliyet alanı oluşturmaktadır. Kullanımı kolay yönetim panelleri ile müşteriye sunulan web tasarım çalışmalarında proje sonrası destek denildiğinde Proji firması adından söz ettirmektedir.

Rapa Creative

On yılı aşkın bilgi birikimi ve uzmanlık neticesinde birbirinden farklı ve benzersiz dijital deneyimler sunan Rapa Creative firması aynı zamanda İzmir'in en başarılı web tasarım ajanslarından birisidir. Kurumsal olarak veya bireysel olarak sizlere özel olarak tasarlanacak web tasarım ara yüzü öncelikli olarak ziyaretçilerin kullanımına dikkate alarak tasarlanmaktadır. Kullanıcı dostu olan bu çalışmalar markanızın dijital platformlarda bir adım öne taşımanız için uygun koşullarda kaliteli hizmet imkanı sunmaktadır.

İzmir Web

İzmir Web Firması Boğaziçi mezunlarından oluşan bir ekibe sahiptir. İzmir merkezli olarak kurulan Bu firma İzmir'den tüm Türkiye’ye ve 10’dan fazla ülkeye web tasarım ve yazılım hizmeti vermektedir. Tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik belirlemiş oldukları hizmet içeriklerinde hedefe yönelik olarak çalışılmaktadır. Profesyonelliğin detaylarda saklı olduğunu savunan bu başarılı ekip her bir web tasarım çalışması için önemli araştırmaların ardından en ince detaylarla titiz bir çalışma sunmaktadır. 

Nesne Global Teknoloji

İzmir'in en başarılı web tasarım ajanslarından birisi olan Nesne Global Teknoloji işletmenizin Vizyonunu en iyi şekilde yansıtacak profesyonel web tasarım çalışmaları yapmaktadır. Mobil uyumlu olarak yapılan ve tasarım çalışmalarında profesyonel ve üstün fikirler yer almaktadır. 20 yılın üzerinde bir deneyim ile kaliteli ve yüksek verimlilikte bir hizmet sunulmaktadır. Tek noktadan hizmet veren bu firma müşteri memnuniyetini yakalayabilmek adına düşük maliyetleri hedeflemektedir.

IWT Dijtal Medya Ajansı

IWT Dijtal Medya Ajansı Web tasarım alanında oldukça geniş bir çeşitlilikte hizmet vermektedir. Kurumsal web siteleri, kişisel web siteler ve proje bazlı web siteleri için en yenilikçi yöntemler kullanılarak deri yüksek Web siteleri oluşturulmaktadır. 22 yılı Aşan bir süredir faaliyet gösteren IWT Dijtal Medya Ajansı İzmir’in en başarılı web tasarım şirketlerinden birisi olarak bugüne kadar 3 binden fazla kurumsal firmaya ve kamu kurumuna web tasarım desteği vermiştir. 12 kişilik profesyonel bir ekiple yapılan tüm başarılı çalışmalar önemli bir deneyimin de göstergesidir.

Protan

İzmir web tasarım denildiğinde en çok bilinen ve tercih edilen ajanslardan birisi olan Protan 2009 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Bugün İzmir ve ülkemizin tüm şehirleri ile birlikte dünyanın dört bir yanına web tasarım hizmeti sunmaktadır. Farklı sektördeki tüm firmalar için kalite odaklı ve benzersiz çözümler üretilen Protan çalışmalarında büyük bir başarı sağlanmaktadır. Web tasarım aşamasında müşterileriyle sürekli iletişim halinde olan ekip çalışanları satış sonrası destek ile de her zaman onların yanında olmaktadır.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum