Gizlilik İlkesi

Menemenhaber.com.tr adresinde yer alan tüm içerikler 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2019 MenemenHaber.com.tr ve MenemenGazetesi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları MenemenHaber.com.tr ve MenemenGazetesi.com.tr 'a aittir. MenemenHaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar MenemenHaber.com.tr'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
MenemenHaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. MenemenHaber.com.tr ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the MenemenHaber.com.tr. However, sometimes the MenemenHaber.com.tr uses third parties to process your information. MenemenHaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the MenemenHaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the MenemenHaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the MenemenHaber.com.tr and its services. When you use MenemenHaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the MenemenHaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.