Reklam
Reklam

Garnier ile Günlük Bakım Rutini

En popüler markalar arasında yer alan Garnier, her cilt ve yaşa uygun ürünler geliştirmektedir. Markanın çıkış hikayesi her ne kadar cilt bakım ürünleriyle olsa da Garnier güneş kremi, Garnier saç boyası, garnier vücut ürünleriyle de sevenlerin beğenisini kazanmıştır.

Garnier ile Günlük Bakım Rutini
01 Ocak 2021 - 13:55

Garnier ile Günlük Bakım Rutini

En popüler markalar arasında yer alan Garnier, her cilt ve yaşa uygun ürünler geliştirmektedir. Markanın çıkış hikayesi her ne kadar cilt bakım ürünleriyle olsa da Garnier güneş kremi, Garnier saç boyası, garnier vücut ürünleriyle de sevenlerin beğenisini kazanmıştır. Ürünlerin etkinliği ve geniş ürün yelpazesi sayesinde Garnier kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Cilt bakımının şüphesiz ki en önemli adımı temizliktir. Özellikle makyaj sonrası cilt yeteri kadar temizlenmediğinde gözenekler tıkanır, akne-sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerin oluşmasına zemin hazırlar. Bu gibi cilt problemleri önlemek için makyaj arındırılmalı ve cilt bakımı uygulanmalıdır. Günümüzde çoğu kadın makyaj uygulamayı sever. Ancak konu temizliğe geldiğinde aynı keyfi alamaz. Bu noktada Garnier makyaj temizleme suyu kadınlar için makyajı arındırmanın en kolay ve keyifli yoludur diyebiliriz. Durulama gerektirmeyen özelliği sayesinde yüz, göz ve dudak makyajını pratik bir şekilde kolayca temizler.  Ancak makyajı temizlemek detaylı bir cilt temizliği için yeterli olmaz. Bu nedenle cilt temizleme jeli veya köpük temizleyicilerle arındırılmalıdır. Garnier yüz temizleme jeli, her cilt için özel olarak geliştirdiği besleyici, rahatlatıcı ve arındırıcı ürün çeşitleriyle cildin gün içerisinde maruz kaldığı toz, kir ve yağ birikintileri arındırır. Cildin doğal yağ ve nem seviyesini dengeler.

Bakımlı ve sağlıklı bir cilt için temizlik kadar cildin neme doyurulması da son derece önem taşır. Nemsiz kalan bir cilt zamanla kurumaya başlar ve çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin cilt yapısıdır. Kuru ciltler yoğun nemlendirici ürünler tercih etmeliyken karma ve yağlı ciltler daha ince ve jel yapıda nemlendirici tercih etmelidir.  Garnier Hyaluronik Aleo Jel, günlük nemlendirici %96 doğal kaynaklı içeriklerle geliştirilmiştir. İçeriğindeki Hyaluronik Asit, Aleo vera cildi gün boyu nemlendirir ve besler. Ferahlatıcı jel yapısı cildi rahatlatır ve yağlı bir his bırakmaz. 
Günlük bakımın olmazsa olmazları arasında ise BB krem (renkli nemlendirici) yer almaktadır. Cildin doğal nem seviyesini korurken cilt kusurlarını gizler. Cilde eşit ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Garnier BB krem fiyat politikası ile her bütçeye hitap etmektedir.

Sizde Garnier maske, Garniner nem bombası, Garnier deodorant ve tüm ürün çeşitlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/garnier adresi üzerinden inceleyebilir, Dermokozmetika’nın aynı gün kargo, sepette hediyeni sen seç ve indirimli fiyat avantajları ile tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum