Reklam
Reklam

Emniyet Müdürü Gürcan Alev'den Kadınlar Günü'nde Kadın Polislere İnce Hareket

8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Menemen İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev teşkilatta görevli kadın polislere Meydan Pide Kebap salonunda 8 Mart kutlama yemeği organize etti. Görev yapan kadın polislerin hem gününü kutlamak hem de yemek vesilesiyle sıkıntılarını dinlemek amacıyla eşi Filiz Alev, Emniyet Teşkilatını Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Murat Yüksel, eşi Şükran Yüksel ile birlikte katılım sağladı.

Emniyet Müdürü Gürcan Alev'den Kadınlar Günü'nde Kadın Polislere İnce Hareket
09 Mart 2022 - 11:43 - Güncelleme: 09 Mart 2022 - 14:46

Emniyet Müdürü Gürcan Alev’den İnce Hareket

8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Menemen İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev teşkilatta görevli kadın polislere Meydan Pide Kebap salonunda 8 Mart kutlama yemeği organize etti. Görev yapan kadın polislerin hem gününü kutlamak hem de yemek vesilesiyle sıkıntılarını dinlemek amacıyla eşi Filiz Alev, Emniyet Teşkilatını Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Murat Yüksel, eşi Şükran Yüksel ile birlikte katılım sağladı.Düşüncelerini Sadece kadınlar günü olduğu için değil, Emniyet Teşkilatında görev yapan kadın polislerin her zaman özverili ve titiz çalıştıklarını,  Menemen’de de aynı tablonun değişmediğini görmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden Alev, “Bugün bir vesile olsun hep beraber yemek yiyelim, meslekteki kadın polislerimizle bir arada olalım bir sıkıntısı bir derdi var mı dinleyelim diye böyle bir yemek organizasyonu düzenledik.  Eşim Filiz hanım, dernek başkanımız Murat Yüksel ve eşi hanım ile birlikte böyle birlikte sizlerle beraber olmak istedik.  Yemek bahane maksadımız sizlerle beraber olmaktı” dedi.

Emniyet Teşkilatını Koruma Ve Geliştirme Derneği Başkanı Murat Yüksel’e de her zaman yanlarında olduklarından dolayı ve uzun yıllardır bu görevi yürüttüğünden dolayı teşekkür eden Alev,  Başkanımız 24 saat her zaman bizim yanımızda 24 saat sağ olsun bizler için hiç durmadan koşturuyor. 32 yıldır hiçbir menfaat gözetmeksizin bizlerle beraber olduğu içinde kendilerine Emniyet Teşkilatı adına çok teşekkür ediyorum.

‘32 Yıldır Bu Görevi Devam Ettiriyorum’

Sözlerine Tüm Kadınların Kadınlar Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Menemen’in sevilen sayılan iş insanı ve Emniyet Teşkilatı Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Murat Yüksel, “Öncelikle tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.  Dernek Başkanı olarak aralarında bulunmaktan son derece mutluyum. İnşallah Dünya Kadınlar Günün bugün olduğu gibi mutlu ve huzurlu geçmesini diliyorum. Derneğin kuruluşundan beridir görev yapıyorum. 32 yıldır bu görevi üstlendim ve devam ettiriyorum. Devletimizin yetişmekte zorlandığı ekonomik gücü ortaya koyuyoruz. Bu yıl yapılan harcama tutarı 1 milyon 500 bin TL’nin üzerinde. 7 tanesi binek araç olmak üzere 10 adet araç aldık. Bunun yanı sıra tüm personelin bilgisayarları, klimaları gibi birçok yenilemeler yapıldı. Amacımız polislerimizin vatandaşlarımıza daha sağlıklı hizmet vermesidir ve elimizden gelen her şeyi yapmaya da devam edeceğiz” dedi.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum