Reklam

Efsane Film " Matrix " Geri Dönüyor

2000'li yıllara damga vuran film " Matrix " geri dönüyor. Bu haber Sinema severler'i heyecanlandırırken, film için hazırlıklara başlandı.

Efsane Film " Matrix " Geri Dönüyor

2000'li yıllara damga vuran film " Matrix " geri dönüyor. Bu haber Sinema severler'i heyecanlandırırken, film için hazırlıklara başlandı.

Efsane Film
Editor: Erdem Gök
26 Haziran 2019 - 03:00

                          2000'li yıllarda Sinema adına büyük bir kazanım olan Matrix,izleyenleri kendine hayran bırakmıştı. Matrix,gerek konusu,gerekse oyuncuların karakter özellikleriyle, ne kadar üst düzey bir film olduğunu kanıtlamıştı. Wachowski kardeşlerin senaryosu olan Matrix, o dönemin sinema adına kullanılan görsel efektlerle baya bir ünlendi. Filmin konusu ve aynı zamanda " Bilim Kurgu " tarzına yakın olmasıyla, o dönemlerdeki sanatı da bir nevi gelecek nesillere sağlam taşıma projesi olmuştu. Asıl haber ise filmi sevenleri heyecana taşıdı. Verilen bilgilere göre, 2020 yılında Matrix filminin yeni versiyonu çekilmeye başlanacak.

                                             2020 Yılında Yeni Çekimler Başlıyor

Wachowski kardeşlerin yazarak sinemaya uyarladığı " Matrix, " 2020 yılında yeni bir versiyonuyla çekilmeye başlanacak. Film için oyuncularda düşünülerek, en doğru olanlar kabul edilecek. " Neo " karakteri filim için ana kurgu olacak. Neo karakterini canlandıracak isimde yapılan görüşmelerden sonra belli oldu. Alınan kararla beraber, Neo efsanesine hayat verecek olan " Michael B.Jordan " ismi olacak. Daha önce " Black Panter " gibi filmlerde oynayan ünlü isim, Neo karakterine bambaşka bir boyut kazandıracak. Filmin detayları daha düşmezken,Matrix tadını bozmadan hoş bir kurgu yapılması bekleniyor.

                                                Yeni Matrix Heyecan Verecek

Matrix filminin yeniden çekileceğini duyan Sinema severler, 2000'li yıllarda alınan tadın bozulmadan daha iyi şekilde sinemada olmasını bekliyor. Sinema Eleştirmenleri ise, " Filmin modern sinema çağında, teknolojik olarak çok daha verimli şekilde kullanılacak malzemelerle beraber, 2000'li yılların çekim kalitesine oranla daha süper olacağını şimdiden belirtiyorlar. " 2020 yılında çekimlerin başlanması beklenirken, Neo karakteri üzerindenf filmin genelinde daha süper işlerin olacağı da açıkça ortaya koyuluyor. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum