Reklam
Reklam

Alanyaspor'un Yeni Hocası Erol Bulut Oldu

Alanyaspor Sergen Yalçın'la yolları ayırdıktan sonra,yeni hoca arayışına girmişti. Bugün yapılan görüşmelerden sonra, Erol Bulut ile anlaşmaya varıldı.

Alanyaspor'un Yeni Hocası Erol Bulut Oldu
06 Haziran 2019 - 14:35
           Alanyaspor geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın yönetiminde güzel işlere imza atarken, sezonun ardından Alanyaspor'da Sergen Yalçık dönemi bitmişti. Alanyaspor, yeni sezona daha iyi ve yeni takviyeler yaparak girmek için,yeni hoca arayışına da girmişti. Yapılan görüşmelerin ardından " Erol Bulut " ile anlaşmaya varıldı. Yeni Malatyaspor'u çalıştıran Bulut,sezon içinde Malatayaspor'la yollarını ayırmıştı. Tecrübeli hoca, Alanyaspor'la uzun bir görüme yaparak, gelecek sezonda takıma yapılacak transfer ve diğer konularda uzun süren görüşmelerden sonra anlaşmaya varıldı.

                                  İmzalar Haftaya Atılacak

Erol Bulut ile anlaşan Alanyaspor,şuanda resmi bir açıklama yapmazken, haftaya imzaların karşılıklı olarak atılması bekleniyor. Erol Bulut, Malatyaspor'u yönettiği dönemlerde, taktiksel anlamda ne kadar başarılı olduğunu göstermişti. Sonrasında birçok takımın dikkatini üzerine çekmeyi başaran Bulut, Alanyaspor tarafından yeni sezon için anlaşmaya vardı. Transferler, yapılacak hamleler ve daha sonrasında nasıl bir yol izleneceği konusunda saatler süren anlaşma sonrasında, iki taraf el sıkıştı.El sıkışıldıktan sonra, imzaların gelecek hafta basın önünde atılması bekleniyor. Alanyaspor ligde kalmayı başararak, yeni sezon içinde temelleri atmanın peşine düşmüştü. İlk hamlesi ise hocadan yana oldu. Erol Bulut ile anlaşılmasıyla beraber, hocanın planlamasıyla beraber gelecek sezonun çok daha verimli halde geçmesi adına çalışmalara hız verileceği de belirtiliyor. Yeni sezon öncesinde transferlere de hız verecek olan Alanyaspor, takımdan gönderilmesi kesinleşen oyuncular ilede yollar ayrılarak, bunların yerine takviyeler yapılması gündemde. 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum